Uređenje nerazvrstanih makadamskih cesta

 Započelo uređivanje neasfaltiranih cesta

 

U nizu aktivnosti koje se provode na području naše općine u cilju poboljšanja cestovne infrastrukture, ovih dana počelo je uređivanje neasfaltiranih cesta, nasipavanjem kamenog materijala. S obzirom da na području naše općine djeluje pet mjesnih odbora, predsjednici Mjesnih odbora dostavili su popise cesta koje je potrebno nasipati kamenim materijalom kako bi se istima moglo lakše i sigurnije prometovati. Temeljem zahtjeva Mjesnih odbora, a i samih mještana preostale neasfaltirane ceste nasipat će se i urediti sa novim kamenim materijalom, čime će se omogućiti sigurniji promet istim.

Copyright © 2018 Općina Radoboj. Sva prava zadržana.
Joomla! je slobodan softver objavljen pod GNU Općom javnom licencom (GPL).