Get Adobe Flash player

Uređenje nerazvrstanih cesta


Nakon što je proveden postupak javne nabave, te izabrana najpovoljnija ponuda za obavljanje radova na asfaltiranju nerazvrstanih cesta na području naše općine, ovih dana počeli su i pripremni radovi kako bi se krenulo sa asfaltiranjem. To je samo još jedna u  nizu aktivnosti koja se provodi  na području naše općine u cilju  modernizacije  prometne infrastrukture.

  • Slika_1
  • Slika_2

Radno vrijeme

ponedjeljak - petak,
07:00 - 15:00

Korona virus

corona

Općina prijatelj djece

NK Radoboj

Legenda o dedeku i babici

Pristup staroj web stranici

radoboj.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice radoboj.hr slažete se sa korištenjem kolačića.